Lekári FormulaButter Bronzer Murumuru

Popis

Pomáha vyhladiť textúru pokožky

Pomáha rozjasniť tón pleti

Poskytuje nádherný bronzový povrch

Nový!

S brazílskou zmesou masla milujúcou pokožku. Mimoriadne bohatý bronzer dodáva tropickú žiaru. # 1 v bronzoch. *

Brazílsky luxus

Ultra-luxusný bronzer naplnený maslom Murumuru dodáva žiarivú žiaru brazílskej bohyne!

Hydratačný zázrak obsahuje perleťové perle a pigmenty s jemným zameraním, ktoré vyhladzujú textúru pokožky, rozjasňujú tón pleti a dodávajú nádherný bronzový povrch.

Bronzer rozmaznávajúci pokožku

Extrémne bohatý bronzer sa okamžite rozplynie v pokožku, zataví vlhkosť a zabezpečí okamžitú a trvalú hydratáciu.

Neuveriteľne krémová a jemná textúra v sebe spája tie najlepšie vlastnosti práškového a krémového bronzu, aby dodala osvetlenú tropickú žiaru na rozdiel od iných.

Obsahuje jedinečný špongiový aplikátor špeciálne navrhnutý na použitie s krémovou bronzovou formuláciou.

Zmes milujúca pokožku

Naplnené silnou zmesou masla Murumuru, masla Cupuacu a masla Tucuma z bujného Amazonu bohatého na živiny. Balené s mastnými kyselinami a pro-vitamínmi, ktoré zmäkčujú, kondicionujú a zvlhčujú pokožku a zanechávajú ju hodvábne mäkkú.

Zrkadlo a aplikátor sú súčasťou balenia. Hypoalergénny. Paraben zadarmo. Bezlepkový. Bez krutosti. Bez vône. Bez oleja. Nekomedogénny. Dermatológ schválený.

Vyrobené v Taliansku

* U.S. Nielsen, ADC, júl 2015

Môže sa nosiť samostatne alebo na make-up. Pomocou špongiového aplikátora kĺzate po tvári a krku, aby ste získali prirodzene vyzerajúcu svetlú opálenie. Ak chcete zvýrazniť a obrysy, naneste viac na lícne kosti.

© Physicians Formula, Inc.

Prísady

Mastenec, Syntetický zafír, Sľuda, Dimethiconol Stearát, Izostearyl Neopentanoát, Octyldodecyl Stearoyl Stearát, Astrocaryum Murumuru, Semená maslo, Parfumy, Astrocaryum Semeno maslo, Theobroma Grandiflorum Semeno maslo, Ascorbyl Palmitate Learly, Glycinát, Citricín, Lektín, Lektín, Lektín, , Polybutén, oxid cínu, tokoferol, hydroxid hlinitý, kaprylyl glykol, hexylénglykol, fenoxyetanol, môže obsahovať: oxidy železa, jazero Red 7, oxid titaničitý