Maybelline Instant Age RewindEraser Treatment Makeup

Popis

Maybelline Foundation Instant Age Rewind Eraser Foundation je nadácia proti starnutiu, ktorá je výsledkom siedmich rokov výskumu a 3 patentov. Exkluzívny špongiový aplikátor hladko spája základy a pokožka sa okamžite javí ako hladká a mladistvá. Balenie sa môže líšiť, to, čo dostanete, nemusí byť to, čo sa odráža na mieste.

Počas hydratácie vymaže vzhľad jemných línií

Patentovaný aplikátor Micro-Corrector pomáha vyplniť a vyhladiť nedokonalosti na povrchu pokožky

Aplikátor je chránený antimikrobiálnym systémom

Nadácia proti starnutiu s SPF 18 a antioxidanty chránia pokožku pred poškodením

Krok 1. Otočte v smere šípok, až kým nie je na špongii viditeľný základ (pri prvom použití môže dôjsť k určitému otočeniu). Krok 2. Pomocou aplikátora naneste základ priamo na tvár a miešajte smerom von. Krok 3. Aplikátor je chránený antimikrobiálnym systémom. Prebytok utrite iba suchým tkanivom. Nie je mokrý.

© Maybelline, LLC

Prísady

Aktívne zložky: Octinoxate 7,5% (Opaľovací krém)

Neaktívne zložky: cyklopentasiloxán, voda, dimetikónový krížový polymér, glycerín, izotridecylizononanoát, PEG 9 polydimetylsiloxyetyl ​​dimetikón, distearimonimonát, fenoxyetanol, PEG 10 dimetikón, hydrolyzovaná pšeničná bielkovina, disulfát dvojsodný, bifenol sodný, bifenol draselný, bifenol sodný, bifenol sodný, bifenol sodný, bifenol sodný, bifenol sodný Sorbát, etylparabén, tokoferol, askorbylpalmitát, panthenol, PEG 9, hydroxid hlinitý, kyselina citrónová, PCA sodný, močovina, trehalóza, polyquaternium 51, rozpustný kolagén, hyaluronát sodný, môže obsahovať (+/-) :, oxid titaničitý, sľuda

Varovanie

Len na vonkajšie použitie. Zabráňte kontaktu s očami. Ak sa objavia príznaky podráždenia alebo vyrážky, prestaňte ich používať. Uchovávajte mimo dosahu detí.